فونت آیکون چیست و چگونه از آن در وردپرس می توان استفاده کرد

8 خواندن ثانیه
0
127

بسیار از وب سایت ها و وب مستر ها دوست دارند در کنار فهرست ها و یا متن ها از آیکون هایی استفاده کنند که هم سبب جذاب شدن و هم  باعث می شود اون متن بیشتر به چشم بیاد خوب از طرفی هم اگر شما از تصاویر با هر فرمتی استفاده کنید سبب افزایش لود سایت می شوید که این را هم وب مستر ها دوست ندارند.

چاره کار استفاده از فونت آیکون است. فونتی پر از  آیکون  که قابلیت بیشتر کردن سایز را دارد در حالی که حجمش همان است و کیفیت آن نیز کاهیش نمی یابد. در ضمن رنگ این آیکون ها مثل یک متن قابل تغیر است.

در این آموزش وردپرس افزونه ای به شما معرفی میکنیم که با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود تا ایکون های زیبای فونت ایکون رو بدون استفاده از کد های html در نوشته های خود ایجاد کنید .

شما با استفاده از font awesome می توانید فونت آیکون خود را اضافه کنید و آن ها را  بطور مستقیم در بخش ویرایشگر انتخاب و به ساده ترین روش فونت مورد نظر خود را در ویرایشگر در بخش دیداری اشافه کنید .

شما با استفاده از قدرت وردپرس می توانید فونت آیکون ها را از نظر  رنگ بندی , سایه و هر خصوصیت دیگری البته در کنار css  پیشرفته تر هم کنید.

حالا پیشنهاد ما تیم تروند وب به شما استفاده از افزونه ی Wp Visual Icon Fonts  است که به صورت رایگان با یک جستوجو در مخزن وردپرس می توانید دریافت و نصب کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه دکمه ای در بخش ویرایشگر با عنوان icons فعال خواهد شد که با استفاده از ابزار مورد نظر فونت آیکون خود را جستجو کرده و در نوشته خود بدون درج کد کوتاه ایجاد کنید .

بر روی گزینه icons کلیک نمائید و طبق تصویر زیر کادر به نمایش در می آید که به راحتی میتوانید بعد از جستجو آیکون مورد نظر را در نوشته خود اضافه کنید .

 

 

فونت آیکون

بارگذاری توسط ابوالفضل نوری
بارگذاری در افزونه وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *