۵ تا از بهترین افزونه های رزرو و نوبت دهی در وردپرس

20 خواندن ثانیه
0
59

آیا می خواهید به مشتریان خود اجازه دهید تا رزرو و نوبت گرفتن را مستقیما از سایت وردپرسی شما انجام دهند؟ بسیاری از کسب و کارها به یک فرم رزرو و نوبت دهی نیاز دارند که به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی وقت ملاقات و نوبت دهی  را رزرو کنند. در این مقاله، ما به شما بهترین  افزونه رزرو وردپرس را نشان خواهیم داد.

بهترین وردپرس انتصاب و رزرو پلاگین ها

شما ممکن است بخواهید فرم رزرو قرار ملاقات خود را سفارشی کنید تا نیازهای تجاری خود را برآورده سازید. با این حال، موارد مشترک بسیاری وجود دارد که باید در افزونه فرم رزرو وردپرس خود دنبال کنید.

فرم رزرو رسمی شما باید بتواند درخواست مشتری را در ساعت کاری شما تقسیم کند .

این فرم همچنین باید بر روی تلفن های همراه کار کند، به طوری که مشتریان شما بتوانند به راحتی ملاقات ها را از تلفن های خود و همچنین رایانه ها  انجام دهند.

یک فرم رزرو مناسب  البته باید برای قرار ملاقات ها و رزرو ها بتواند اطلاعات را در پایگاه داده وردپرس یا یک برنامه تقویم مانند تقویم Google ذخیره کنید. همچنین ممکن است بخواهید یک برنامه آگاه ساز و نوتیفیکیشن داشته باشید.حالا یا از طریق ایمیل یا  غیره.به این ترتیب، نگاهی به بهترین  برنامه های قرار ملاقات و رزرو می کنیم که می توانید در سایت وردپرسی  خودتان استفاده کنید.

۱٫ BirchPress

BirchPress

BirchPress افزونه رزرو وردپرس جامع است. این اجازه می دهد تا شما یک سیستم مدیریت رزرو حرفه ای آنلاین را به سایت وردپرس اضافه کنید. کاربران شما می توانند ملاقات ها را از وب سایت شما رزرو کنند و از حساب PayPal یا کارت اعتباری خود هزینه آن را پرداخت کنند.

BirchPress همگام سازی تقویم رزرو خود را با تقویم های دیگر  مانند تقویم گوگل ، iCal، آندروید،  و غیره انجام می دهد. دارای یک سیستم اطلاع رسانی و سیستم یادآوری قابل تنظیم برای آگاه سازی شما و مشتریان نیز است.

۲٫ Booking Calendar

رزرو تقویم

Booking Calendar یکی از بهترین افزونه های رایگان وردپرس  در این زمینه است . رابط کاربری ساده، آسان برای استفاده با نمایش تقویم برای  بازدیدکنندگان وب سایت  . شما به راحتی می توانید فرم رزرو / قرار ملاقات خود را در هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید.رزرو و نوبت دهی در وردپرس

۳٫ WP Simple Booking Calendar

تقویم سفارشی WP

WP Simple Booking Calendar یکی دیگر از افزونه رزرو وردپرس است. به سادگی یک تقویم ایجاد  می کند و سپس با استفاده از کد کوتاه آن را به یک پست یا صفحه اضافه کنید .این افزونه به کاربران زمان های خالی که می توانند قرار ملاقات داشته باشند نشان می دهد.رزرو و نوبت دهی در وردپرس

 ۴٫Easy Appointments

قرار ملاقات های آسان
رزرو و نوبت دهی در وردپرس

Easy Appointments یک افزونه رزرو وردپرس قابل انعطاف و رایگان است.  اجازه می دهد تا به راحتی مکان های متعدد، خدمات و کارگران را اضافه کنید.   همچنین به شما اجازه می دهد فرم رزرو را با اضافه کردن فیلدهای فرم سفارشی ، سفارشی کنید.شما به راحتی می توانید فرم رزرو را برای هر صفحه یا پست با استفاده از کد کوتاه اضافه کنید.رزرو و نوبت دهی در وردپرس

۵٫ WPForms

WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس وردپرس است. دارای سیستم درگ و کشیدن است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی هر نوع فرم را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.

WPForms را می توان از طریق Zapier با Google Calendar ادغام کرد، اما اجازه نمی دهد ساعات کاری را تنظیم کنید. با این حال، اگر شما قبلا WPForms را نصب کرده اید، به راحتی می توانید از آن برای ایجاد یک فرم رزرو سفارشی استفاده کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما در پیدا کردن بهترین وظیفه و افزونه رزرو کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از افزونه های وردپرس برای وب سایت های کسب و کار داشته باشید .

 

رزرو و نوبت دهی در وردپرس

بارگذاری توسط ابوالفضل نوری
بارگذاری در افزونه وردپرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *