۱۹ قالب برتر وردپرس مناسب برای راه اندازی یک پادکست

57 خواندن ثانیه
0
236

گرچه هنوز در ایران به اون شکل پادکست شکل نگرفته شده است ولی در مرحله جدید قرار دارد و بعضی از کاربران و وب نویسان به آن علاقه مند نیز شده اند.معادل پادکست را در فارسی می توان رادیو اینترنتی دانست گرچه باز هم کمی با هم یک تفاوت هایی دارند.از نظر من پاد کست در اصل  یک تدوین صوتی است که کاربران هر زمان می توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

وردپرس یک سازنده وب سایت محبوب در زمینه حتی پادکست ها در سراسر جهان است.قالب آن هم به دلیل انعطاف پذیری و سهولت استفاده.فاید یک سایت با داشتن پست های پاد کست چیست.خوب بی شک بسیاری از کاربران شاید از خواندن یک متن طولانی خسته شوند و ترجیج دهند که این متن را به صورت شنیداری گوش کنند.یا اینکه شما هر روز از مکان یا سوژه های برای سایتتان مطلب تهیه می کنید که می توانید گزارش های خود را به صورت صوتی در سایت برای مشاهده کاربران قرار دهید که می تواند جذاب باشد.

حالا جدا از همه ی معایب و مزایا پادکست ها همانند هر راسته کاری مثل صنعت یا آشپزی نیاز به قالب وردپرس مخصوص به خود هستند.قالب های که دارای ویژگی هایی مخصوص در زمینه پادکست باشند.از جمله ویژگی های این قالب ها می توان به واکنشگرا بودن و داشتن پلیر صوتی پیشرفته نام برد.در زیر ما تیم تروند وب لیستی از قالب ها مخصوص به این کار را آورده ایم که همگی در مخزن قالب وردپرس در دسترس است.

۱٫قالب Satchmo

Satchmo

۲٫قالب Ultra

Themify Ultra

۳٫قالب Gumbo

Gumbo

۴٫قالب Aesthetic

Aesthetic

۵٫قالب Pepper+

Pepper+

۶٫قالب Music

Music

۷٫قالب Oscillator

Oscillator

۸٫قالب Lenscap

Lenscap

۹٫قالب Monochrome

Monochrome

۱۰٫قالب Oxium

Oxium

Oxium is a WordPress theme for music, artists, bands, and podcasts.قالب It features a unique design with a narrow sidebar and navigation menus on the left and your most important content to the right.

It includes audio streaming player and custom sections to add artists, video galleries, photos, and more.قالب With its widgetized homepage, powerful options, and custom widgets it is quite easy to setup and use.

۱۱٫قالب Medias

Medias

۱۲٫قالب Amplify

Amplify

۱۳٫قالب Obsidian

Obsidian

۱۴٫قالب Designer

Designer

۱۵٫قالب Promenade

Promenade

۱۶٫قالب Nayma

Nayma

۱۷٫قالب Tracks

Tracks

۱۸٫قالب Elegant

Themify Elegant

۱۹٫قالب Dixie

Dixie

بارگذاری توسط ابوالفضل نوری
بارگذاری در قالب وردپرس رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *