نحوه خروجی گرفتن از داده های کاربران وردپرس در یک فایل CSV

17 خواندن ثانیه
0
104
آیا شما میخواهید دادههای کاربران وردپرس را در فایل CSV  داشته باشید؟ گاهی ممکن است به داده های کاربر نیاز داشته باشید تا به یک وب سایت جدید اضافه شود یا در سایر کمپین های بازاریابی استفاده شود. ابزارهای خروجی گرفتن پیش فرض وردپرس اجازه نمی دهد که حساب های کاربری خود را ذخیره کنید. در این مقاله ما تیم تروند وب به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی داده های کاربران وردپرس را به یک فایل CSV ذخیره کنید.

صادرات داده های وردپرس به فایل CSV

چه زمانی و چرا نیاز به خروجی گرفتن داده های وردپرس تحت عنوان یک فایل CSV داریم.

ابزار خروجی گرفتن پیش فرض وردپرس حسابهای کاربری را شامل نمی شود.  اگر شما در حال حرکت به سمت ساخت یک وب سایت وردپرس جدید هستید ، اطلاعات کاربران قبلی در پشتیبانی پایگاه داده وردپرس شما موجود است . اگر شما فقط می خواهید اطلاعات کاربر و نه کل وب سایت را منتقل کنید باید چه کار کنید؟

بسیاری از کسب و کارها و صاحبان سایت ممکن است مایل به استفاده از داده های کاربر در سیستم عامل CRM خود باشند ، لیست ایمیل ها یا سایر کمپین های بازاریابی باشند.

این زمانی است که شما نیاز به یک ابزار برای  ذخیره داده های کاربران در یک فایل CSV  دارید. اینها فایلهای متنی ساده ای هستند که در آن هر فیلد اطلاعات کاربر با کاما از هم جدا می شود. فایل های CSV را می توان در هر نرم افزار صفحه ای مانند Google Sheets، Microsoft Excel و غیره باز کرد.به این ترتیب، نگاهی داریم به نحوه به راحتی داده های کاربران وردپرس را به فایل CSV ذخیره می کنیم.

خروجی گرفتن داده های کاربر وردپرس به یک فایل CSV

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که  افزونه Export Users to CS نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، شما نیاز به بازدید از Users » Export Users to CSV جهت تنظیمات دارید.

صادرات به تنظیمات CSV

نقش کاربر را که می خواهید برای خروجی گرفتن مجوز داشته باشد را انتخاب کنید . افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا محدودیت تاریخ  را برای فعالیت کاربری که  مجوز داده اید اعمال کنید.

پس از اتمام کار، بر روی دکمه خروجی گرفتن کلیک کنید تا ادامه یابد. (EXPORT TO CSV)

این افزونه یک فایل CSV حاوی داده های کاربر را آماده می کند و آن را به عنوان یک فایل قابل دانلود  به ایمیل یا دسک تاپ شما  اسال می کند. پس از دانلود، می توانید آن فایل را در یک برنامه صفحه گسترده باز کنید.

ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا داده های کاربران وردپرس را در یک فایل CSV ذخیره کنید. اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا به کانال تلگرام ما بپیوندید  تا از جدید ترین های وردپرس مطلع شوید.

بارگذاری توسط ابوالفضل نوری
بارگذاری در افزونه وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *