افزونه Reveal IDs | نمایش آیدی وردپرس

11 خواندن ثانیه
0
17

آیدی در وردپرس زیاد مهم نیست تا آنجا که شما بخواهید در انتخاب دسته ها یا نوشه و هر چیز دیگر در قیمت ساید بار و برخی افزون ها استفاده کنید .

ممکن است یک بار یا چند مورد برای تنظیمات یا تغییرات سایت نیاز به استفاده از آیدی  داشته باشیم.  و به صورت سنتی باید به سمت ویرایش صفحه یا دسته یا برگه بروید که اصلا تروند وب به شما این توصیه را نخواهد کرد.آنها بروید. امکان خطا در این روش وجود دارد.

پس برای اینکار بهترین گزینه استفاده از افزونه  ای به نام Reveal IDs است.شما می توانید بعد از استفاده برای کاهش بار این افزونه در لود سایت آن را غیر فعال کنید.

افزونه Reveal IDs وردپرس این افزونه وردپرس بیش از ۸۰٫۰۰۰ نصب موفق و فعال در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است. شما میتوانید در انتهای همین نوشته، افزونه Reveal IDs را بصورت رایگان دانلود کنید نمایش آیدی در پنل مدیریت وردپرس با Reveal IDs نصب و راه اندازی افزونه Reveal IDs پس از دانلود، نصب و فعالسازی این پلاگین وردپرس، یک زیرمنو جدید در آیتم تنظیمات با نام Reveal IDs ایجاد خواهد شد.

مانند تصویر زیر: نمایش آیدی در پنل مدیریت وردپرس با Reveal IDs اما این افزونه نیاز به اعمال هیچ گونه تنظیمات خاصی نداشته و پس از نصب میتوانید به بخش نوشته ها یا برگه ها مراجعه کنید و ستون اضافه شده در این بخش تحت عنوان ID را مشاهده کنید.

افزونه Reveal IDs

بارگذاری توسط ابوالفضل نوری
بارگذاری در افزونه وردپرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *