آموزش ارسال فایل و رسانه در پوشه ی دلخواه در وردپرس با استفاده از افزونه file manager

8 خواندن ثانیه
0
56

گاهی بسیاری از کاربران در وب نویسی نیاز دارند که فایل های خود را در پوشه هایی دسته بندی کنند.یا به هر دلیل دیگر می خواهند فایل ها آپلودی خود را در یک پشه خاص نگاه دارند.این قابلیت البته در سیستم وردپرس به صورت خودکار وجود ندارد و اساس قرار گیری فایل ها در سایت وردپرس تقسیم بندی فایل ها بر اساس ماه است.پوشه هایی با تاریخ سال و در درون ان ماه.مثلا پوشه با نام ۰۱ در داخل ۲۰۱۸ که شاید شما به این نحوه کار علاقه نداشته باشید.

یکی از روش های قرار دادن و تولید پوشه های مخصوص در جاهای مخصوص هاست استفاده از FTP است که خوب شاید برای شما سخت باشد که بخواهید دائم از سایت بیرون بیایید و از نرم افزار دوم برای قرار دادن فایل ها در وردپرس استفاده کنید.

یکی از راه حل های ما برای این مسئله استفاده از افزونه file manager است.این افزونه بیش از ۵۰٫۰۰۰ نصب فعال دارد و البته خود من نیز از آن استفاده می کنم و بنظر من افزونه ای کامل است.

به مخزن وردپرس رفته و file manager را جستوجو کنید.آن را نصب کنید و بهد از آن بخش file manager در منوی پیشخوان شما نمایان می وشد.این برنامه هیچ تنظیم خاص نمی خواهد و شما می توانید به راحتی فایل های خود را کپی و جابه جا کنید.

التبه باید به شما بگوییم در صورت استفاده از فایل در پوشه های یی بجز تاریخ بندی های وردپرس در بخش چند رسانه ای نمایش دهده نمی شوند.لذا برای نمایش تصویر و یا فایل باید تصویر را به صورت دستی قرار داد.بر روی فایل اگر تصویر باشد کافی است دبل کلیک کنید و تصویر نشان داده شده را کپی کنید بیا بر روی یگ فایل کلیک رراست کنید و GET INFO را انتخاب کنید.سپس LINK را می توانید کپی کنید.

 

افزونه file manager

بارگذاری توسط ابوالفضل نوری
بارگذاری در افزونه وردپرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *